|
Gdyby się udało zakontraktować obu napastników można by naprawdę odetchnąć z ulgą. Konkurencja może tylko wyjść wszystkim na dobre, bo mam nadzieję że np gdyby Mały usiadł na ławie to nie będzie się obrażał ale będzie starał się jeszcze bardziej. No i w końcu Skorża miałby pole manewru również w pomocy bo Mały mógłby częściej walczyć z Łobo o miejsce na skrzydle.
|