Mam nadzieje ze skorza mówił prawdę z tym ze zaczyna działać dopiero pod koniec okna

i jakby ich sprowadzili to w Polsce nam nikt by nie podskoczył.a pamiętam ze jak gral ten Nigeryjczyk chyba w Palermo to bylo o nim głośno on jest dobry "asystent" ale pewnie na ławie by byl
