Wyświetl pojedynczy post
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21480
Stary 26.02.2010, 08:49
Nawet jeżeli tylko jeden z dwóch anonsowanych ostatnio zawodników zasili Wisłę to będzie to jedno z bardziej udanych okienek transferowych. Jesli zakontraktujemy obydwu to będzie wiadomo jak wielki kredyt zaufania ma Skorża u Cupiała. Dobrze, że mówi się o rocznych wypożyczeniach bo mam nadzieje że przez pół roku wkomponują się dobrze w zespół i na eliminacje LM będziemy mieli wreszcie naprawdę mocną pakę.
Odpowiedz cytując