Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
Od: 02.2005
Offline
#
21467
26.02.2010, 07:27
maci0s
napisał(a):
nie no... daj spokój,,, po prostu mi sie akurat udalo dobrze stanąc.. tyle.. w przyszlym okienku sie po sobie zbyt wiele nie spodziewam...
ale obiecuje się kręcić
Piwko dla ciebie za informacje a oszolomami sie nie przejmuj zawsze byli i bedą .Pozdrawiam
zbymak
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez zbymak