Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21467
Stary 26.02.2010, 07:27
maci0s napisał(a):Wyświetl post
nie no... daj spokój,,, po prostu mi sie akurat udalo dobrze stanąc.. tyle.. w przyszlym okienku sie po sobie zbyt wiele nie spodziewam...
ale obiecuje się kręcić
Piwko dla ciebie za informacje a oszolomami sie nie przejmuj zawsze byli i bedą .Pozdrawiam
Odpowiedz cytując