Pamiętam tamten mecz:
http://www.youtube.com/watch?v=OP-3kqPRcMs
Wtedy Makinwa to był jeden z lepszych napastników w Serie A. Taki Brożek tylko ze 3 razy szybszy. Potem po przejściu do Lazio jakby stracił formę, szczerze mówiąc nie wiem dlaczego tak się stało. Myślę ze w polskiej lidze jak będzie grał w połowie tak jak w Palermo, to będzie lepszy niż Brożek, Boguski, Garguła i Bługar razem wzięci.
http://www.youtube.com/watch?v=BVEOb...eature=related