Wydawało się że nie będzie żadnego napastnika.. i co nagle pojawia się dwóch DOBRYCH?
oby oby ale puki nie zobaczę info na oficjalnej to nie uwierzę.
możliwe też że negocjują z dwoma w razie jakby jeden nie wypalił.. tak jak to miało miejsce z Bożokiem - on też już był zaklepany, nawet był na testach! i co? i Kirm

więc na razie lepiej uważać z hurraoptymizmem