1q2 napisał(a):

A skąd Ty to w ogóle wiesz, jak obu na oczy nie widziałeś ?
Ja tylko mam nadzieje że gdyby to o czym dziś gadamy, stało się faktem - tym razem Skorża podejdzie do sprawy konkurencji w drużynie bardzo profesjonalnie i uczciwie.
|
Widziałem Brożka pare razy

heh a tak serio to statystyki tego goscia nie powalają na kolana..spoko ktos zapłacił za niego te 7 mln,ale Matusiak tez był w Palermo

..7 lat w serie a i 110 wystepów to tak jakby z tych 7 lat ze 4 przesiedział na ławie nie?