Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
woocashx
Member
Od: 07.2006
Skąd: Kraków - Nowa Huta
Offline
#
21451
26.02.2010, 00:58
Mam nadzieję, że Legia albo Leszek nie kombinują jak nam tu Nigeryjczyka podebrać, tak jak to stolicaki próbowali z Hristovem
woocashx
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do woocashx
Znajdź inne posty napisane przez woocashx