Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21450
Stary 26.02.2010, 00:53
nie no... daj spokój,,, po prostu mi sie akurat udalo dobrze stanąc.. tyle.. w przyszlym okienku sie po sobie zbyt wiele nie spodziewam...
ale obiecuje się kręcić
Ostatnio edytowane przez maci0s : 26.02.2010 o godz. 00:57.
Odpowiedz cytując