Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
Od: 12.2006
Offline
#
21450
26.02.2010, 00:53
nie no... daj spokój,,, po prostu mi sie akurat udalo dobrze stanąc.. tyle.. w przyszlym okienku sie po sobie zbyt wiele nie spodziewam...
ale obiecuje się kręcić
Ostatnio edytowane przez maci0s : 26.02.2010 o godz. 00:57.
maci0s
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez maci0s