Wiedziałem (ale nie znałem personaliów bo bylo owiane tajemnicą) tylko ze będzie drugi napastnik... No i ze to juz bezpośrednio Cupiał sypnął kasą tez prawda... ale Lazio...? Super... To co mi sie obilo o uszy to Bułgar jest zdrow i już podpisał... Ale to już....