WhiteStarDvisionTheBest napisał(a):

|
Brożek w formie mimo wszystko jest wg mnie lepszym napastnikiem od tej dwójki..Brożek w formie tj mam na mysli Brożka jak Wisła zdobywała pierwsze mistrzostwo ze Skorzą.
|
Skad ta pewnosc ? Wcale nie jestem przekonany, ze Brozkowi udaloby sie zagrac ponad 100 meczow w Serie A i zdobyc nawet te 15 bramek. Matusiak w swojej najlepszej formie sobie tam nie poradzil. To jest najtrudniejsza liga dla napasnitkow i jesli Wlosi placa za takiego po 7 mln Euro to znaczy, ze to jest ktos. I taki transfer to byloby rozgrzeszenie za te ostatnie lata transferowej posuchy.