|
Ogladałem troche na necie poczynania tego Hristova i powiem, że moim zdaniem to będzie strzał w "10". Bardzo aktywny piłkarz, taki troche dzikus ( w pozytywnym sensie), ktoś taki na szpicy był nam potrzebny. A co do Brożka to ja sądze, że Paweł i Hristov to będzie kapitalny duet, ten drugi gra troche podobnie do Boguskiego. Będzie dobrze Panowie i Panie!!! Będzie dobrze!!!
|