Wyświetl pojedynczy post
Gargamel
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21439
Stary 26.02.2010, 00:43
Shizuke napisał(a):Wyświetl post
Mamy Hristova, po co drugi napastnik? Lepiej byłoby jakiegoś bramkarza dorwac :(
Napastników nigdy za wiele!
Odpowiedz cytując