Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21438
Stary 26.02.2010, 00:42
Bo tego że Costly Wiślakiem nie będzie, to nawet Costly do końca nie wiedział Także to red. Białonskiego tłumaczy.

Czas pokaże, natomiast ciekawe co, zakładając powodzenie transferów, z Brożkiem? Ławka, czy będziemy mieli niezwykle ciekawy skład ME, czy też może zaczniemy grać 4-3-3?
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując