Bo tego że Costly Wiślakiem nie będzie, to nawet Costly do końca nie wiedział

Także to red. Białonskiego tłumaczy.
Czas pokaże, natomiast ciekawe co, zakładając powodzenie transferów, z Brożkiem? Ławka, czy będziemy mieli niezwykle ciekawy skład ME, czy też może zaczniemy grać 4-3-3?