Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
Od: 12.2006
Offline
#
21435
26.02.2010, 00:39
Boguski pójdzie na prawe... Mówiłem Wam ze trener juz we wtorek był w bardzo dobrym humorze...
Super... To są transfery!! Teraz to mi nawet ten krievets czy jak mu tam nie straszny...:] ale będzie ofensywa... Bułgar tez może grać na skrzydle
maci0s
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez maci0s