Wyświetl pojedynczy post
sqallpl
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21433
Stary 26.02.2010, 00:37
Chyba byloby za dobrze. Rozumiem ze to nie sa czolowi pilkarze w swoich klubach, jednak na nasza lige byla by to wielka bomba. Zakladajac ze obaj byliby w formie.
Odpowiedz cytując