Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Shizuke
Member
Od: 08.2008
Offline
#
21432
26.02.2010, 00:37
Mamy Hristova, po co drugi napastnik? Lepiej byłoby jakiegoś bramkarza dorwac :(
Shizuke
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Shizuke
Znajdź inne posty napisane przez Shizuke