Wyświetl pojedynczy post
woocashx
Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21430
Stary 26.02.2010, 00:34
Oby z Nigeryjczykiem to była prawda, bo byłoby to naprawdę realne wzmocnienie Ale z drugiej strony, to bodajże Białoński obwieszczał na łamach "interii", że Costly jest już wiślakiem. Także na razie umiarkowany optymizm. Hristov też sprawia solidne wrażenie. Będzie się działo, ech... Zobaczymy
Odpowiedz cytując