Jakoś mi się nie chce wierzyć...
Już się przyzwycziłem się do myśli o wygrywaniu Ligi grając połową składu, gdy druga połowa się leczy, i do dziury budżetowej i gorzkich żalów wylewanych na tym forum...
A tu może się okazać, że Wisła staje się królem polowania, poważnie przewietrza, a być może wzmacnia skład (na pewno wzmacnia konurencje w formacjach ofensywnych) graczami z niebagatelnym jak na polskie realia CV i to...... za pół darmo, z możliwością rezygnacji po roku jak się nie sprawdzą...
Sam nie wiem, czy to wyjdzie i ile w tym prawdy, ale ..... jak wyjdzie to chyba część forumowiczów będzie musiała zrewidować swój negatywny stosunek do "bezproduktywnej wiślackiej siatki skautów"
Nawet jak by się goście nie sprawdzili, to przynajmniej przez chwilę Brożek i Łobodziński poczują konkurencje i na dobre im wyjdzie. A niełatwo znaleźć takich, za których płaci się grosze, i po roku można zrezygnować.