anthony09 napisał(a):

Nie oszukujmy się ... to nie jest wzmocnienie tylko załatwione na ostatnią chwilę uzupełnienie składu. Taki zapchaj dziura. Nie wyróżniał się w bułgarskiej lidze a u nas się ma wyróżnić Cracovia go nie chciała a u nas ma być gwiazdą ? To nie ten piłkarz, to nie ta klasa...
|
A kogo Ty byś chciał?,Chłopie, zejdź na ziemię.Mnie tez wiele rzeczy w****ia w klubie ale to nie oznacza że mam negować wszystko
W Wiśle na dzień dzisiejszy nie ma kasy na transfery więc wypożyczenie na rok gościa który ma kilkadziesiąt bramek w lidze niewiele lepszej ale jednak lepszej od naszej, należy traktować jako potencjalny dobry ruch.