Legia coś za często podąża naszym tropem jeśli chodzi o zainteresowanie piłkarzami. Mamy "kreta" w klubie?
A już tak zupełnie poważnie, to ja się bardzo ucieszę jeśli podpiszemy Hristova. Jak dla mnie najciekawszy zawodnik z tych napastników, którymi się Wisła interesowała. No oczywiście z tych o których wiedzieliśmy, bo pozostaje jeszcze ten numer jeden na liście Skorży, który wybrał inną ofertę. Wszystko i tak zweryfikuje boisko, więc zalecam spokój
