Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21396
Stary 25.02.2010, 22:24
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Nie oszukujmy się ... to nie jest wzmocnienie tylko załatwione na ostatnią chwilę uzupełnienie składu. Taki zapchaj dziura. Nie wyróżniał się w bułgarskiej lidze a u nas się ma wyróżnić Cracovia go nie chciała a u nas ma być gwiazdą ? To nie ten piłkarz, to nie ta klasa...
Tak, najlepiej zróbmy masowe samobójstwo, no popatrz jak nisko upadliśmy, żebyśmy podkupowali piłkarzy craxy. Mam nadzieję, że to się więcej nie powtórzy, a działacze się opamiętają. Zaprawdę powiadam wam: "Nie kupujmy piłkarzy testowanych przez pasy, albowiem utrata mistrzostwa grozi nam na wieki" Amen.

Odpowiedz cytując