Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21393
Stary 25.02.2010, 22:08
Nie oszukujmy się ... to nie jest wzmocnienie tylko załatwione na ostatnią chwilę uzupełnienie składu. Taki zapchaj dziura. Nie wyróżniał się w bułgarskiej lidze a u nas się ma wyróżnić Cracovia go nie chciała a u nas ma być gwiazdą ? To nie ten piłkarz, to nie ta klasa...
Odpowiedz cytując