Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21391
Stary 25.02.2010, 21:46
To że do zamknięcia okienka pozostały właściwie godziny nie znaczy że bana nie można już dostać. Jeszcze parę postów o Dudku i odpoczynek od forum gwarantowany.
Odpowiedz cytując