Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#450
Stary 25.02.2010, 21:35
Raczej pare lat doświadczeń. Legia = jedyny klub z ekstraklasy, który w ostatnich dwóch okienkach transferowych nie zrobił zadnego transferu gotówkowego.

Cytat:
Jak poinformował futbolnews.pl, Ivica Vdorljak nie zagra z "eLką" na piersi. Dynamo Zagrzeb odrzuciło ofertę klubu z Łazienkowskiej w wysokości 800 tysięcy euro. Oczekiwania Chorwatów to 2 miliony euro, co jest sumą zbyt wysoką dla warszawskiego klubu.
A łyżka na to: niemożliwe


Plus info z wczoraj:

Cytat:
Według chorwackich mediów, do tej pory nie doszło do transferu, bo Dinamo nie chce przystać na kwotę zaoferowaną przez Legię. Vrdoljak został dwa i pół roku temu kupiony "w pakiecie" z Mario Mandžukiciem, łącznie za 1,5 mln euro. Dinamo nie zamierza pozbywać się swojego pomocnika bez zysku. "Sportske Novosti" nazwały dwa dni temu ofertę Legii równą cenie "za popcorn w kinie".

We - ge -ta -cja
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 25.02.2010 o godz. 21:39.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując