Raczej pare lat doświadczeń. Legia = jedyny klub z ekstraklasy, który w ostatnich dwóch okienkach transferowych nie zrobił zadnego transferu gotówkowego.
Cytat:
|
Jak poinformował futbolnews.pl, Ivica Vdorljak nie zagra z "eLką" na piersi. Dynamo Zagrzeb odrzuciło ofertę klubu z Łazienkowskiej w wysokości 800 tysięcy euro. Oczekiwania Chorwatów to 2 miliony euro, co jest sumą zbyt wysoką dla warszawskiego klubu.
|
A łyżka na to: niemożliwe
Plus info z wczoraj:
Cytat:
|
Według chorwackich mediów, do tej pory nie doszło do transferu, bo Dinamo nie chce przystać na kwotę zaoferowaną przez Legię. Vrdoljak został dwa i pół roku temu kupiony "w pakiecie" z Mario Mandžukiciem, łącznie za 1,5 mln euro. Dinamo nie zamierza pozbywać się swojego pomocnika bez zysku. "Sportske Novosti" nazwały dwa dni temu ofertę Legii równą cenie "za popcorn w kinie".
|
We - ge -ta -cja
