Wyświetl pojedynczy post
Niko22
Junior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7518
Stary 25.02.2010, 21:24
maci0s napisał(a):Wyświetl post
prostu mają co stawiać, robotników naprawdę wielu, to juz chyba podejscie pod te 3 zmiany od 1 marca.
nom też mi sie tak zdaje dzisiejszy Fakt ma duży artykuł ze stadionu Wisły i wypisywali że termin lipcowy nie jest zagrożony a mają to zapewnić 3 zmiany, czy to prawda pozostaje tylko wierzyć
Odpowiedz cytując