Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1790
Stary 25.02.2010, 20:45
Niuton napisał(a):Wyświetl post
WWo kazdy ponad każdym (rysio taxi driver)
WWo i tak to osiągnę
WWO albo Sokół z jakimis serbmai chyba kiedys nagrali czy jamajczykami, nie moge tego znalezc
Peja- Regulamin Zabijania
Peja- wszsytko na moj koszt (to an tedego z 6 minut dobra nitka )

Dzieki.
http://mp3.teledyski.info/index.html...k&dalej=Szukaj
http://mp3.teledyski.info/index.html...k&dalej=Szukaj
http://mp3.teledyski.info/index.html...k&dalej=Szukaj
http://mp3.teledyski.info/index.html...k&dalej=Szukaj
http://mp3.teledyski.info/index.html...k&dalej=Szukaj

klikasz w nazwę nuty i albo wyskakuje Ci okienko do pobrania, albo zaczyna się ładować nuta (w takim przypadku czekasz aż się pasek cały załaduje i dajesz plik> zapisz stronę jako... )
I
Odpowiedz cytując