Niuton napisał(a):

WWo kazdy ponad każdym (rysio taxi driver)
WWo i tak to osiągnę
WWO albo Sokół z jakimis serbmai chyba kiedys nagrali czy jamajczykami, nie moge tego znalezc
Peja- Regulamin Zabijania
Peja- wszsytko na moj koszt (to an tedego z 6 minut dobra nitka )
Dzieki.
|
http://mp3.teledyski.info/index.html...k&dalej=Szukaj
http://mp3.teledyski.info/index.html...k&dalej=Szukaj
http://mp3.teledyski.info/index.html...k&dalej=Szukaj
http://mp3.teledyski.info/index.html...k&dalej=Szukaj
http://mp3.teledyski.info/index.html...k&dalej=Szukaj
klikasz w nazwę nuty i albo wyskakuje Ci okienko do pobrania, albo zaczyna się ładować nuta (w takim przypadku czekasz aż się pasek cały załaduje i dajesz plik> zapisz stronę jako...

)