Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1026
Stary 25.02.2010, 20:25
StelmiOriginal napisał(a):Wyświetl post
Akurat OSK Alan jest na moim osiedlu, i sie zastanawiam czy isc

A nie wiesz kto na Wzg uczy?
nie mam pojecia, ale jazdy mysle ze niezaleznie czy na wzgorzach czy na bochaterce mógłbyś wziasc u goscia,
w kazdym razie zapytam sie i jesli cos bede wiedzial, to jutro edytuje posta
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując