StelmiOriginal napisał(a):

Akurat OSK Alan jest na moim osiedlu, i sie zastanawiam czy isc 
A nie wiesz kto na Wzg uczy?
|
nie mam pojecia, ale jazdy mysle ze niezaleznie czy na wzgorzach czy na bochaterce mógłbyś wziasc u goscia,
w kazdym razie zapytam sie i jesli cos bede wiedzial, to jutro edytuje posta