Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
Od: 12.2006
Offline
#
21379
25.02.2010, 19:19
Panowie dzisiaj badania i jutro... i dopiero ewentualny transfer... Chłopaki jada jutro po południu do bełchatowa ale wcześniej chcą mieć trening u nas na bocznym boisku, może się klub wyrobi i w autobusie będzie już jechał rodak Berbatova
maci0s
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez maci0s