Jezeli ten zawodnik podpisze dzisiaj kontrakt bo bedzie mial u mnie czyste konto! Zobaczymy czy wykorzysta ta szansze ktora zostanie mu dana.
Napewno na tych filmikach widac po nim ze potrafi odnalesc sie w polu karnym.
Co do tego ze chlopak zostal krolem strzelcow a potem dlugo dlugo nic...to juz chyba taki maly fenomen np. Grafite z Wolfsburga albo Gekas (Bochum, potem Bayer, Anglia, teraz Herta), tez byli krolami strzelcow i potem nic.
Sa tez inne przypadki jak np Toni czy Makaay(w czasie gdy grali dla Bayernu).
Wydaje mi sie ze jest to kwestia systyemu. Jezeli mamy zespol ktory gra dla napastnika to temu jest latwiej strzelac (czesto jest tak ze srednie zespoly maja jednego dobrego napadziora i wtedy jest dobrze). Potem jednak ten napastnik przechodzi do jakiegos lepszego klubu i trafia na inny system, lepszy klub, inni(lepsi) zawodnicy i tutaj jest (wedlug mnie) punkt krytyczny: Czy ten zawodnik potrafi znalesc sie w tym oto systemie?
Bede trzymal kciuki zeby Hristov wlasnie odnalazl sie w systemie naszego trenera!
Dajcie mu szanse panowie
pozdrawiam!