Wyświetl pojedynczy post
gress
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21374
Stary 25.02.2010, 18:28
Cytat:
Na ile chcesz związać się z Wisłą?
Jeszcze nie wiem dokładnie. Jest jeszcze kilka małych znaków zapytania, na które trzeba znaleźć odpowiedzi.

Gra w Wiśle to dla Ciebie duże wyzwanie?
Jestem dumny, że być może zostanę zawodnikiem Wisły Kraków. Jednym z moich marzeń jest zagrać w Lidze Mistrzów z tym zespołem.



A o polskiej lidze?
Wiem, że liga jest tu na bardzo dobrym poziomie.
Lekko rozmyję temat, ale czy policzył już ktoś ilu to chciało pomóc w awansie do LM, ile uważało naszą ligę za bardzo dobrą ? Grunty to zrobić dobre wrażenie



"Bo nasza ARMIA to potęga"
Odpowiedz cytując