Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
lukas(z)1906
Member
Od: 02.2009
Offline
#
6105
25.02.2010, 18:17
Na dzis takie cos mam
Fenerbahce-Lille 1 (2,20)
Roma-Panathinaikos 1 (1,46)
Valencia- Fc Brugge 1 (1,30)
Za 100 do wygrania 367
no i po zawodach...jak mozna stracic 3 bramki w 5 minut,normalnie dramat ale w weekend powinno sie odrobic
Ostatnio edytowane przez lukas(z)1906 : 25.02.2010 o godz. 21:46.
lukas(z)1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lukas(z)1906
Znajdź inne posty napisane przez lukas(z)1906