Wyświetl pojedynczy post
ŁukaszTS
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21372
Stary 25.02.2010, 18:13
Filmik z oficjalnej przypomniał mi podobny który umieściła Legia gdy przyjechał do nich Nurkovic też usmiechnięty Jóźwiak go odbierał tyle, że na testy a widać naszym się to spodobało i też chcieli się pochwalić jacy są zadowoleni no i to będa tylko badania wiec bardziej prawdopodobne podpisanie umowy. Tak jak wszyscy licze na podpisanie kontraktu, bo napastnik potrzebny a czasu na innych nie ma. I jeżeli narzekacie na jego statystyki to juz chyba tylko C. Ronaldo Wam przypasuje, smieszne a zarazem przykre...
"...MY WIERZYMY W MISTRZOSTWO NASZEJ WISEŁKI..."
Odpowiedz cytując