Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7507
Stary 25.02.2010, 17:54
Reklamy w klubach za granica wykorzystywane sa do wszystkiego,od produkcji programow meczowych ktore finansuja w 100% przez platny show w przerwie meczu az po takie triki jak "pizzeria XXX funduje wszystkim widzom dzisiejszego meczu tyle darmowych dodatkow ile bedzie goli". Spora kasa z tego idzie dla klubu i osobiscie nie przeszkadzaloby mi gdybym wiedzial ze kupujac np. pepsi zamiast coca-cole wspieram Wisłę. Zwykly mechanizm zamkniety, widzisz reklame -> kupisz produkt -> firma zauwazy wzrost sprzedazy dzieki kibicom -> wylozy pieniadze znowu -> zyskuje na tym klub.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując