|
Reklamy w klubach za granica wykorzystywane sa do wszystkiego,od produkcji programow meczowych ktore finansuja w 100% przez platny show w przerwie meczu az po takie triki jak "pizzeria XXX funduje wszystkim widzom dzisiejszego meczu tyle darmowych dodatkow ile bedzie goli". Spora kasa z tego idzie dla klubu i osobiscie nie przeszkadzaloby mi gdybym wiedzial ze kupujac np. pepsi zamiast coca-cole wspieram Wisłę. Zwykly mechanizm zamkniety, widzisz reklame -> kupisz produkt -> firma zauwazy wzrost sprzedazy dzieki kibicom -> wylozy pieniadze znowu -> zyskuje na tym klub.
|