Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21367
Stary 25.02.2010, 17:25
a ja nie mam żadnych przeczuć/wiadomości z niebios czy on się sprawdzi, czy nie.. po prostu zobaczymy, ciesze się, że w ogóle ktoś najprawdopodobniej przyjdzie, bo już nadzieję zaczynalem tracić..

Te materiały video na kolana nie powalają, ale gdyby zrobić podobne video Franka, to też nie wygladałoby superefektownie. Martwi mnie trochę, że sądząc po wynikach, to nie zaaklimatyzował się w tym Lewskim jakoś szczególnie, bo u nas może być mu znacznie trudniej (obcy kraj, język, nie przepracowany okres przygotowawczy z drużyną i trzeba wejśc z marszu..) Trzeba być dobrej myśli.
Odpowiedz cytując