rw88 napisał(a):

|
Gość ma w Bułgarii opinie podobną do aktualnej opinii Radka Matusiaka w Polsce (kiedyś rewelacja ligi, teraz...), był nr. 3 w Levskim w tej rundzie, kibice (przynajmniej na forum Levskiego) nieco kpią sobie że skoro takiego zawodnika wciskają do mistrza ligi polskiej, to ich klub musi być naprawdę mocny - ale kto wie, może zadziała tu syndrom Niedzielana? W gruncie rzeczy ma dopiero 25 lat, więc i szanse na to spore, szczególnie że jeszcze sezon temu strzelał w miarę regularnie, a dwa i trzy sezony temu był rewelacją tej ligi. Jak na kandydaturę alternatywną dla pana napastnika "x" (tego, który w ostatniej chwili do Wisły nie dołączył), to naprawdę ciekawy piłkarz. Wie ktoś czy to będzie wyporzyczenie z opcją pierwokupu?
|
Na naszym forum pojawiały się i opinie, że Małecki i Brożek już niech kończą karierę. Mimo to jak oglądacie później mecze i strzelą jednego gola to są Bogami. Kierowanie się zdaniem kibiców jest potrzebne, ale nie na zasadzie, że kibice wystawiają opinię na podstawie słabszych trzech czy czterech meczy (bo strzelił na przykład 2 gole, a chcieliśmy przecież 5). Levski akurat jest w tak fatalnej sytuacji (nie awansowali do LM w meczu ze słabym Debreczynem, zajmują 5 miejsce w lidze) i nie wiem w ogóle po co czytać zdanie ich kibiców. Oni obecnie mają pretensje do każdego zawodnika i którykolwiek odchodziłby, traktują to szyderczo. Taka mentalność ludzka.