Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
korzychxp
Member
Od: 01.2007
Offline
#
21362
25.02.2010, 16:35
hmm widać, że gość może byc wzmocnieniem, jestem pozytwnie zaskoczony wlasnie taka kandydaturą. może w Levskim juz tak nei strzela jak strzelał, ale roznie to moze byc w tej naszej lidze
korzychxp
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do korzychxp
Znajdź inne posty napisane przez korzychxp