Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21361
Stary 25.02.2010, 16:26
Jeśli ten transfer wyjdzie, to jestem pewien w 100%, że będzie to od czasu Błaszczykowskiego jeden z najlepszych zakupów/wypożyczeń przez Wisłę. Miałem złe przeczucia przy Łobo, przy Matusiaku, ale ten piłkarz wniesie sporo dobrego. Inna mentalność tego człowieka, inny styl niż nas Polaków. Bałkańscy piłkarze mają to do siebie, że przy 30 stopniowym upale spocą się mniej niż nasze gwiazdeczki na polskim boisku przy lekko zachmurzonym niebie i temperaturze 20 stopni. Oni mają to już we krwi, to walczaki (przykładowo Nikola Mijailović). Jak wiadomo, w Wiśle nie brakuje gwiazd i talentu oraz sprzętu. Tu brakuje woli walki i Hristov może swoją postawą wnieść wiele dobrego.

Odpowiedz cytując