Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7485
Stary 25.02.2010, 15:19
to widze Zwierze... chodzi mi o ostateczny projekt stadionu z wszystkimi niuansami...

Fuks, teraz to ja już wiem, ślepy nie jestem... ale jakbyś był na stadionie to byś tak nie mędrkował... a ten telebim to na całą konstrukcje stalową pójdzie...? ile to cali...? ciekawe jakby to było zapodac na takim Need For Speeda Shifta...
Ostatnio edytowane przez maci0s : 25.02.2010 o godz. 15:22.
Odpowiedz cytując