to widze Zwierze... chodzi mi o ostateczny projekt stadionu z wszystkimi niuansami...
Fuks, teraz to ja już wiem, ślepy nie jestem... ale jakbyś był na stadionie to byś tak nie mędrkował... a ten telebim to na całą konstrukcje stalową pójdzie...? ile to cali...?

ciekawe jakby to było zapodac na takim Need For Speeda Shifta...
