Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
chimpanze
Member
Od: 12.2009
Skąd: Kraków - miasto Wisły, Królowej Polski.
Offline
#
14592
25.02.2010, 15:14
Czy jest jakiś bezpłatny program, który mogę użyć do przerobienia zdjęcia tak aby był "szkic" lub też samo obramowanie? Jeżeli ktoś potrafi tak przerobić zdjęcie to byłbym wdzięczny za pomoc.
chimpanze
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do chimpanze
Znajdź inne posty napisane przez chimpanze