Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21356
Stary 25.02.2010, 15:00
leyzer87 napisał(a):Wyświetl post
Zupełnie zapomniałeś o realiach. Wisła gra w gównianej lidze, z rzadka ktoś wyjedzie do dobrego klubu na zachód, od lat mamy problem ze znalezieniem kogoś odpowiedniego na bramkę, a do pucharów dostać się to spora sztuka, jedno wypożyczenie niewiele zmieni. A taka Braga gra w niezłej lidze, z mocnymi drużynami i jest w stanie ewentualnie kupić zawodników którzy na wypożyczeniu u nich się sprawdzili. Oni to traktują jako bezpiecznik. Sprawdzi się - kupimy(Jak to miało miejsce z napastnikiem Matheus'em), nie sprawdzi - wypożyczymy kolejnego. A u nas chyba taką opcję traktują jako łatanie dziur.
.
Trudno mi dyskutować z subiektywną opinią. Również miałem nadzieję na merytoryczną dyskusję, ale niestety, najwyraźniej nie doczekam się żadnych sensownych argumentów.
Z tym o Bradze to sorry, ale edukować mnie nie musisz. Bo doskonale się orientuję w sytuacji i niestety, nie masz pojęcia o czym piszesz. Poległeś dając w jednym zdaniu sprawdzenie się i Matheusa

Do części zaczepnej się nie odniosę, bo nie ma do czego.
..
Odpowiedz cytując