Wyświetl pojedynczy post
Pablooo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21353
Stary 25.02.2010, 13:59
przemek1902 napisał(a):Wyświetl post
A czytales chociaz wczesniejsze posty?

Oficjalne info bedzie jak cos na głównej Wisły Kraków, nigdzie indziej!
E tam.
Niemców tak emocjonują transfery klubu nieujętego w żadnych rankingach, że mają w Krakowie kilkunastu wysłanników, którzy trzymają rękę na pulsie.
Odpowiedz cytując