przemek1902 napisał(a):

A czytales chociaz wczesniejsze posty?
Oficjalne info bedzie jak cos na głównej Wisły Kraków, nigdzie indziej!
|
E tam.
Niemców tak emocjonują transfery klubu nieujętego w żadnych rankingach, że mają w Krakowie kilkunastu wysłanników, którzy trzymają rękę na pulsie.