tofik napisał(a):

Ale napisałem, jak oni pomogą zdobyć mistrza i przejść rundy eliminacyjne w pucharach, to z minusa zrobi się plus. A transfery definitywne są finansowo opłacalne ? No same w sobie nie. Ale jak dzięki tym piłkarzom klub będzie zarabiał, to już tak. Więc na jedno wychodzi. Ile zarobimy na Łobo, Jirsaku, ile zarobilibyśmy na Matusiaku, gdybyśmy kupili go definitywnie, a nie wypożyczyli ?
Ale najlepiej odciąć całość posta i dalej swoje
|
Zupełnie zapomniałeś o realiach. Wisła gra w gównianej lidze, z rzadka ktoś wyjedzie do dobrego klubu na zachód, od lat mamy problem ze znalezieniem kogoś odpowiedniego na bramkę, a do pucharów dostać się to spora sztuka, jedno wypożyczenie niewiele zmieni. A taka Braga gra w niezłej lidze, z mocnymi drużynami i jest w stanie ewentualnie kupić zawodników którzy na wypożyczeniu u nich się sprawdzili. Oni to traktują jako bezpiecznik. Sprawdzi się - kupimy(Jak to miało miejsce z napastnikiem Matheus'em), nie sprawdzi - wypożyczymy kolejnego. A u nas chyba taką opcję traktują jako łatanie dziur.
A co do odcinana reszty postu, to nie rozumiem po co ten sarkazm. Myślałem, że będziemy dyskutować rozsądnymi argumentami, a nie tymi
ad personam, ale widzę, że się myliłem. Nie widziałem powodów, by polemizować z tym co napisałeś o Bradze, więc nie było sensu cytować całości(nie wypaczało to przecież sensu cytowanego przeze mnie fragmentu!). Miało być przejrzyście, ale widocznie Ci to przeszkadza. Jeżeli wolisz, będę korzystał(specjalnie dla Ciebie!) z
pogrubień, lub
podkreśleń, mogę też ewentualnie zaproponować
kursywę, oczywiście jeżeli Ci nie będzie się mylić ze sposobem wpisywania nazw własnych. A może wolisz jakiś konkretny kolorek? Szepnij słówko, a z chęcią pójdę Ci na rękę.
Suger free - hipoglikemia powoduje zaburzenia koncentracji. Polecam - przed wejściem na forum zjedź kosteczkę cukru, pomoże.