leyzer87 napisał(a):

|
Ano dlatego, że wypożyczenia są finansowo nieopłacalne. Rozumiem, że nie mamy kasiorki, ale wypożyczając takiego też grajka na nim nie zarobimy. A często trzeba też za wypożyczenie płacić. Mało, bo mało, ale jednak. Jeżeli zacznie coś pokazywać, to nie do nas się zgłoszą ewentualni nabywcy, tylko do jego rodzimego klubu. To tylko pogłębi nasz finansowy dołek.
|
Ale napisałem, jak oni pomogą zdobyć mistrza i przejść rundy eliminacyjne w pucharach, to z minusa zrobi się plus. A transfery definitywne są finansowo opłacalne ? No same w sobie nie. Ale jak dzięki tym piłkarzom klub będzie zarabiał, to już tak. Więc na jedno wychodzi. Ile zarobimy na Łobo, Jirsaku, ile zarobilibyśmy na Matusiaku, gdybyśmy kupili go definitywnie, a nie wypożyczyli ?
Ale najlepiej odciąć całość posta i dalej swoje
