Wyświetl pojedynczy post
leyzer87
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów/Kraków.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21347
Stary 25.02.2010, 12:50
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Też raczej widzę w nim Żurawia. W czym jest podobny do Rasiaka? Przecież Grzesiu większość bramek strzela głową albo z bliskiej odległości w zamieszaniu podbramkowym. Bułgar uderza zza pola karnego aż miło. Niewiele takich bramek pamiętam w wykonaniu Rasiaka.
Troszkę niejasno się wyraziłem. W sumie chodziło mi o jedną konkretną cechę, czyli brak kombinowania, wybór prostych rozwiązań. Gwoli ścisłości to ja kilka bramek Grzesia zza pola karnego pamiętam, z czego najbardziej mi utkwiła w głowie ta bodajże z Wyspami Owczymi.
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
Odpowiedz cytując