Galonek napisał(a):

|
Też raczej widzę w nim Żurawia. W czym jest podobny do Rasiaka? Przecież Grzesiu większość bramek strzela głową albo z bliskiej odległości w zamieszaniu podbramkowym. Bułgar uderza zza pola karnego aż miło. Niewiele takich bramek pamiętam w wykonaniu Rasiaka.
|
Troszkę niejasno się wyraziłem. W sumie chodziło mi o jedną konkretną cechę, czyli brak kombinowania, wybór prostych rozwiązań. Gwoli ścisłości to ja kilka bramek Grzesia zza pola karnego pamiętam, z czego najbardziej mi utkwiła w głowie ta bodajże z Wyspami Owczymi.