Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21345
Stary 25.02.2010, 12:34
Dlatego każde wypożyczenie należy odpowiednio obwarować zapisami- ustalić cenę za gościa+ zagwarantować sobie prawo pierwokupu i jest idealnie. Wypożyczenia, robione z głową, to może być dla nas zbawienie, skoro nie stać nas na gości, po których widać, że od razu wchodzą i wzmacniają drużynę.


Ale spokojnie. Do żadnego transferu/ wypożyczenia jeszcze nie doszło i nie zdziwię się, jak nie dojdzie.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując