|
Dlatego każde wypożyczenie należy odpowiednio obwarować zapisami- ustalić cenę za gościa+ zagwarantować sobie prawo pierwokupu i jest idealnie. Wypożyczenia, robione z głową, to może być dla nas zbawienie, skoro nie stać nas na gości, po których widać, że od razu wchodzą i wzmacniają drużynę.
Ale spokojnie. Do żadnego transferu/ wypożyczenia jeszcze nie doszło i nie zdziwię się, jak nie dojdzie.
|