|
Dlaczego nie chcesz ? A jeśli ci wypożyczeni zawodnicy pomoga wygrywać mistrzostwa i wejść do ligi europejskiej ? A oprócz kontraktu nic nie wydajemy. Wg mnie to dobra droga. W lidze portugalskiej jest dobry przykład SC Braga zobaczcie za ile kupują. Praktycznie kluczowi zawodnicy z wypożyczeń tacy jak Renteria, Viana, wrócił również Aguiar, Ale ci zawodnicy są mocni i pomagają drużynie, w tym sezonie biją się o mistrza no i praktycznie zawsze(oprócz tego sezonu, gdzie odpadli z miejsca z drużyną skandynawską, ale to były początki Domingosa) dobrze radzą sobie w lidze europejskiej, gdzie zachodzą daleko nabijają punkty i coś tam zarabiają.
Ostatnio edytowane przez tofik : 25.02.2010 o godz. 12:28.
. .
|