leyzer87 napisał(a):

|
Po tym filmiku mam wrażenie, że jest podobny stylem gry do Grzesia Rasiaka.
|
Mnie jego strzały z dystansu i sposób poruszania się bardziej przypominają Maćka Żurawskiego. Ogólnie widać, że wie o co w tym wszystkim chodzi i ma dobrze ułożoną stopę. Nie kombinuje tylko wali z reguły po długim rogu. Efektownie grać nie musi, ważne żeby strzelał jak na tym filmiku, a ważniejsze żeby wogóle do Wisły trafił.