|
Po tym filmiku mam wrażenie, że jest podobny stylem gry do Grzesia Rasiaka. Inna sprawa, że ci obrońcy(W kilku sytuacjach) strasznie się starali, aby spartolić.
Być może coś wniesie do zespołu, ale nie wiem, czy jest sens inwestować czas w zawodnika, który się nie znajdzie tu na stałe. Nie chcę, żeby Wisełka przyjęła politykę wypożyczeń a'la Odra.
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
|