Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21335
Stary 25.02.2010, 11:54
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Co teraz już wam humor wrócił bo jest napastnik? Zamilczcie kibice sukcesu tylko krytykować potraficie i wy się nazywacie kibicami.Co jest napastnik to teraz dobrze?
Czy szansa na załatanie jednej z najwiekszych potrzeb na już to powód do radości czy płaczu?
Oczywiście wiadomo, że tak naprawdę potrzeba o wiele więcej i w innych częściach klubu (zaplecze, młodzież itd.)
A w ogóle to nie mówmy hop bo napastnika jeszcze najprawdopodobniej nie ma (kontrakt).
Odpowiedz cytując